Wymiana szyb z dojazdem

Miałeś pecha? Masz uszkodzoną szybę przednią i nie możesz jeździć? Nie spisuj jej na straty spróbuj naprawić szybę w Kielcach!

Wymiana szyby czołowej

Oferujemy szyby ważne w dowolnych wariantach, tylne i nieogrzewane szyby tylne oraz szyby boczne - w tym. laminowane, antyodblaskowe, akustyczne, ogrzewane, połączone z alarmem lub nawigacją.

Wraz z kodem drogowym, kierowca prawdopodobnie otrzyma mandacie w tym przykładzie, jeśli w podczas kontroli policjant zauważy, że szyba przednia samochodu jest pęknięta lub zawiera znaki uszkodzenia. Uszkodzenie szyb w pojazdach komunikacji miejskiej może także zniekształcić widoczności i co może zagrozić bezpieczeństwu osób znajdujących się w autobusie.

Jeśli zauważymy pęknięcie lub inny problem w oknie samochodu, powinniśmy zabezpieczyć uszkodzony obszar, a następnie udać się prosto do punktu wymiany bądź naprawy szyb samochodowych. Ważne jest, aby na przykład przykleić je dwustronnie taśmą samoprzylepną.Dzięki wnęce nie powinno być żadnych zanieczyszczeń, które utrudniają późniejszą naprawę.