Wymiana szyb z dojazdem

Miałeś pecha? Masz uszkodzoną szybę przednią i nie możesz jeździć? Nie spisuj jej na straty spróbuj naprawić szybę w Kielcach!

Wymiana szyb w samochodzie - Łodź

Sprzedaż i wymiana szybWarto mieć świadomość, że auto z uszkodzoną szybą przednią nie przejdzie badania technicznego a w przypadku kontroli policyjnej możemy narazić się zatrzymanie dowodu rejestracyjnego aż do wymiany szyby przedniej, która była powodem kontroli. Oczywiście po wymianie szyby na nową nawet przez profesjonalną firmę musimy wykonać kolejny płatny przegląd techniczny. Dopiero po wykonaniu tych czynności będziesz mógł odebrać dowód rejestracyjny swojego pojazdu w wydziale komunikacji.

Wymieniając szybę na nordglass lub Saint-Gobin, masz gwarancję, że masz najlepszą jakości, oryginalnego szkła producenta światowej sławy, które zostało dostosowane do Twojego samochodu. Możesz znaleźć sposób, by wymiana szyby samochodu była przeprowadzana w prywatnym terenie, garażu lub zrobić to, dzwoniąc na infolinię umawiając wizytę. Na gorącej linii poradzimy i wycenimy usługę.