Wymiana szyb z dojazdem

Miałeś pecha? Masz uszkodzoną szybę przednią i nie możesz jeździć? Nie spisuj jej na straty spróbuj naprawić szybę w Kielcach!

Ubezpieczenie a wymiana szyby

Naprawa szyb z ubezpieczenia jest stosunkowo krótkim procesem ponieważ trwa . Co ważne, po przeprowadzeniu wszystkiego w należyty sposób i zastosowanie dobrej jakości materiałów do naprawy szyby, potłuczone szkło w 95 - 100 %. odzyskuje swoje własności zapewniając długoletnią pracę.

Etap oczyszczania ubytku w szybie składa się z dokładnego oczyszczeniu miejsca uszkodzonego. Sklejone szyby okazują się idealnym rozwiązaniem dla osób szukających oszczędności.

Po ostatnim etapie i wykorzystaniu pompy próżniowej, uszkodzenie kończy się na nałożeniu żywicy syntetycznej, którą następnie wzmacnia się za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Nadmiar powleczonej żywicy wyklucza się przez polerowanie ręczne lub mechaniczne.

Naprawiona szyba zawierająca warstwę żywicy pomiędzy szkłem zawiera przezroczysty filtr. Całość połączona jest z gumą butylową dla zachowania odporności na uszkodzenia. Dzięki temu okna tego standardu są bardziej wytrzymałe na zadrapania i lekkie uszkodzenia kamieniami. W przypadku uderzenia ciężkim przedmiotem są one uszkadzane tylko w wybranych miejscach, ale nie tracą przejrzystości i wartości ekranowania. Jest stosowany szczególnie w szybach tylnych.