Wymiana szyb z dojazdem

Miałeś pecha? Masz uszkodzoną szybę przednią i nie możesz jeździć? Nie spisuj jej na straty spróbuj naprawić szybę w Kielcach!

Naprawa szyb samochodowych czy warto

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą, wymianą i naprawą szyb samochodowych w województwie Łódzkiem. Jesteśmy ogromną firmą z tradycjami z szerokim asortymentem szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy naprawę szyby samochodowych w Łódzi najlepszych producentów, oraz o wiele tańsze alternatywy jak i również używane szyby z certyfikatem producenta OEM.

Istnieje większa szansa na zakup materiałów z rynku wtórnego, dzięki czemu możliwa jest bardzo tania szansa na naprawy szkód takich jak uszczerbek w szybie poprzez aplikację żywicy i ukrycie małych pęknięć. Użycie profesjonalnego kleju, sprzętu do usunięcia pajączków na szybie pozwala na przywrócenie blasku i stanu użyteczności szyby po kilku godzinnym zabiegu.

Nasza firma pojawiła się w latach dziewięćdziesiątych, a ostatnie lata to jest ciągle wypełniany szybami samochodowymi naszych magazynów i rozwijanie firmy. Duża wiedza pozwoliły nam utworzyć kilka filii w całej Polsce w branży motoryzacyjnej oferującej naprawy i wymiany szyb. Nasze najpopularniejsze punkty to Kielce, Radom, Piotrków Trybunalski, Opoczno i Tomaszów Mazowiecki.