Wymiana szyb z dojazdem

Miałeś pecha? Masz uszkodzoną szybę przednią i nie możesz jeździć? Nie spisuj jej na straty spróbuj naprawić szybę w Kielcach!

Wymiana szyb u klienta - Kielce

Wymiany szyb w ferrariOferujemy pomoc w zakresie komunikacji i naprawy szyb samochodowych oraz dostawczych. Dyscyplina i starania o szczegóły, które uzyskaliśmy w wieloletniej pracy, gwarantują profesjonalizm i najwyższą klasę świadczonych usług i materiału. Dzięki amerykańskim technologiom, które stosujemy w naszej pracy przy montażu szyb samochodowych, każdy konsument na pewno będzie miał świadomość, że usługa zostanie przygotowana i wykonana na jak najbardziej kompleksowym poziomie.

Żywotność nowej szyby zależy od poprawnej wymiany szyby przedniej i montażu szkła na producenta Saint-Gobain zależy od ich stylu. Montaż nowego tylnego okna wklejonego okna oraz uszczelki i tylnej szyby zajmuje około 40 minut następnie po naprawie i jeździe próbie samochód jest w gotowości do normalnego użytkowania. Serwis szyb samochodowych trwa od jednej do pięciu godzin (przy przyklejaniu szyby w 90% warto ponownie zmontować szybę).